Ania Korzeniewska

Jestem copywriterem, specjalistą od social media, instruktorem Zumby, pasjonatką perfum, modowym freakiem. Dawniej byłam również wizażystką, stąd pozostało mi ogromne zamiłowanie do makijażu. Jestem ogromną fanką superbohaterów, stąd też niejako pomysł na nazwę bloga, bo jako, że rzeczywiście czasem czuję się jak superbohaterka, to stwierdziłam, że warto to podkreślić. No ale Wonder Woman jest zajęta, Super Girl też, to z połączenia mocy obydwu lasek, powstaję ja – Wonder Girl. 😉

Dlaczego blog o pasjach?

Ano zwyczajnie dlatego, że ich tyle mam. Nie potrafię usiedzieć w miejscu i ciągle muszę robić i próbować czegoś nowego. A tak się składa, że te pasje które posiadam są w dużej mierze kobiece, to blog jest skierowany przede wszystkim do kobiet. Przede wszystkim – ale nie do końca. Waszak dbać o swoją formę fizyczną powinien dbać każdy, a pefumy nie mają płci!

Na codzień pracuję jako instruktorka Zumby i chciałam robić to tak długo jak tylko mogę ale niestety, życie bywa przewrotne i pisze własne scenariusze. Po prawie 11 miesiącach szaleństwa, uległam dość poważnemu wypadkowi, w którym popękałam łąkotkę, więc już nie prowadzę zajęć w takiej ilości jak wcześniej. Jednakże to nie oznacza, że z Zumby całkiwicie zrezygnowałam. Nie nie! Nadal prowadzę zajęcia 3 razy w tygodniu, oraz od czasu do czasu występuję na eventach.

Pisaniem i tworzeniem zajmuję się już prawie osiem lat. Zmianami w swoim życiu, dopiero od czterech, natomiast doszłam do wniosku, że już najwyższa pora połączyć swoje moce i zacząć działać na skalę widoczną w jakiś sposób dla świata.

Jestem kreatywna, pomysłowa, otwarta na ludzi i zawsze chętna do działania. Nie potrafię usiedzieć w miejscu i uwielbiam, kiedy naokoło mnie dużo się dzieje. Jednakże, nie znoszę niespodzianek – zdecydowanie wolę być uprzedzona o czymś co ma się wydarzyć.

Jestem również dostarczycielem pożywienia dla dwóch kotów, bo niestety, to koty mają nas, a nie my mamy koty. Jestem również mamą 17-letniej pannicy, o czym nie wspominam za często, bo jak to bywa, tak duże dzieci mają już swoje własne życie.

Media o mnie

Od czasu do czasu pojawiam się w mediach. Do tej pory pojawiłam się w:

-Gazeta Miejscowa Legionowo

-Pani Domu

Pytanie na Śniadanie I

Pytanie na Śniadanie II

Onet I

-Onet II

-Miejscowa na weekend: